Drogi Rodzicu,

Cieszę się, że tu trafiłeś, ponieważ oznacza to, że chcesz stworzyć wyjątkową więź ze swoim dzieckiem a przy okazji uwolnić ręce i pomóc sobie w codziennych obowiązkach.

Mam na imię Sara i jestem Doradczynią Noszenia Dzieci ClauWi w chustach i nosidłach miękkich (ergonomicznych). Z przyjemnością poprowadzę dla Ciebie indywidualną konsultację z nauki wiązania chusty lub doboru odpowiedniego nosidła, dostosowaną do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Na konsultacji chustowej udostępniam chusty i specjalne lalki do nauki wiązań. Wybraną chustę możesz również wypożyczyć na dowolny okres czasu. W razie potrzeby pomogę także przy wyborze i kupnie nowej chusty. Szkolenie odbywa się w Twoim domu lub innym dogodnym, wskazanym przez Ciebie miejscu. Chętnie poprowadzę również warsztaty grupowe dla większej liczby osób.

Konsultacje nosidłowe prowadzę od momentu gdy dziecko samodzielnie trzyma główkę. Dobór odpowiedniego nosidła jest równie ważny jak prawidłowe motanie chusty. Dysponuje wieloma rodzajami nosideł ergonomicznych renomowanych marek, co pozwala mi na jak najlepsze ich dopasowanie do danej pary rodzic-dziecko. Konsultacja odbywa się u mnie lub u Ciebie w domu. Masz możliwość wypożyczenia lub kupna wybranego nosidła.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.

Z pozdrowieniami!

Sara E-S