Jak wygląda indywidualna konsultacja z Doradcą Noszenia Dzieci?

Konsultację prowadze u Ciebie w domu. Spotkanie trwa ok. 1,5-2 godziny przy nauce jednego wiązania lub ok 2,5-3 godziny podczas nauki dwóch wiązań . W tym czasie nauczysz się podstaw przyjaznej pięlegnacji czyli np. podnoszenia i odkładania maluszka oraz wybranych wiązań, dopasowanych do potrzeb Twoich oraz Twojego dziecka. Na początku opowiadam i pokazuję jak wygląda prawidłowa pozycja maluszka w chuście i na co zwrócić szczególną uwagę a nastepnie ćwiczymy motanie chusty na lalkach a gdy poczujesz się pewniej, razem z dzieckiem. Podczas instruktażu udostępniam specjalne lalki treningowe do nauki wiązań oraz różnego rodzaju chusty.

Cena konsultacji:

Opcja 1 – 180 zł -Nauka jednego wybranego wiązania

Opcja 2 – 250 zł – Nauka dwóch podstawowych wiązań kangur i kieszonka

Jak możesz przygotować się do spotkania?

Przede wszystkim nie stresuj się.  Jestem po to aby dać Ci wsparcie i uwolnić Twoje ręce. Pamiętaj, że dziecko będzie czuło Twoje zdenerwowanie. Załóż wygodne, swobodne ubranie i zepnij włosy, a swojemu dziecku załóż spodenki bez stópek i ewentualnie skarpetki. Jeśli jest taka możliwość byłoby świetnie gdyby dziecko przed konsultacją było nakarmione, przewinięte i wypoczęte (wiem jednak, że nie zawsze jest to możliwe, więc podczas konsultacji jest na to przestrzeń). Z pewnością maluszek będzie wtedy spokojniejszy a pierwszy kontakt z chustą przyjemniejszy 🙂

Na indywidualne konsultacje dojeżdżam na terenie Wągrowca oraz w okolicy do 50 km. Koszt dojazdu to 1,5 zł/km w jedną stronę. Jeżeli mieszkasz ponad 50 km od Wągrowca i masz chęć dojechać do mnie, mogę zorganizować konsultację u siebie w domu.

Do zobaczenia!